Bebeğine biogaia gaz damlası kullananlar

0

Merhabalar güzel anneler bebegim 2 aylik 3 4 gündür karnından gurultular geliyo ve bi anda ağlamaya basliyo avazı çıktığı kadar sanci geliyo belliki eczane bu damlayı vermis eşime, kullanan var mi acaba varsa ne kadar kullaniosunuz, birde yaninda sap simplex diye bi gaz damlasi vermis ikisini kullanın diye ikisi agir gelmez mi?

Bebeğine biogaia gaz damlası kullananlar
  Popüler   -   Ürün Önerisi
0 0
9 yanıt - paylaş
0

Biogaia sıvı probiyotik diğeri gaz damlasidir agir gelmez merak etmeyin

0 0
paylaş
0

Bir gram etki etmedi bize her bebek bir olmaz cocuk doktoruna goturun en sagliklisi

0

eczaniz kullan dediyse kullanin ama ikiside parali degil mi recetesini okuyun ikiside ayni ozellikteyse birini kullanin yanindada metsil verebilirsin

0

Günde 3 defa 5 damla vericeksiniz. Ama hergün aynı saatte vermeye dikkat edin faydasını göreceksiniz

0

Biogaiga bağırsaklardaki hareketleri düzenleyici probiyotik damla. Gaz damlası değil. Her gün aynı saatte vermelisiniz ve açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edin. SAmplex de gaz damlasıdır.

0 0
paylaş
0

Günde 1 defa 5-6 damla veriyoruz doktorumuzun önerisiyle. Probiyotik olduğu için zararı yok. Gaz damlası değil bağırsak düzenleyici ayrıyetten o yüzden gaza çok iyi geliyor. 6 aylık kızım, 2 aylıkken başladık çok iyi geldi ben memnunum.

0 0
paylaş
0

Benim kızım kolik bi bebekti ikisinide kullandım sap simplexi günde 5 kez kullanıyordum bio gaia yı gece yatmadan kullanıyordum çok iyi geldi tavsiye ederim

0

Bende kullandım çok iyi günde bir defa kullanıyorsun karniňdan içinden gurulgurul ses gülüyor bende anlamdim

0

Ben ikiside kulandım bize hiç bir faydası olması ben gaz sancısını sadece kimyonda çözüm buldumm

Anne ya da anne adayıysan