Bebeğine Bay bay night uyku damlası kullanan var mı

0

Merhaba 13 aylık bebeğim var ve gece uyumak istemiyor. Büyük mücadeleler sonucu sallayarak ve telefondan piş piş açarak destekli uyuyor ancak .Ve huzursuz uyuyor sürekli ağlıyor. Uyku damlası kullanan var mı hangi marka kullanıyorsunuz?
BayBay Night gece damlası kullanan var mı , etkisi nasıl oldu ?

  Semin   -   Ürün Önerisi
0 0
10 yanıt - paylaş
0

Bu ay benim kızımda böyle diş çıkaracak diye düşünüyorum bende uykuya direniyorum saat başı ağlayarak uyanıyor tekrar dalgana kadar aglıyo sakinlesmiyo birturlu

0

Bay bay gece damlasını uymadığı için gelişmeyen ve kilo almada sorun yaşayan 6 aylık yeğenime verdi, fakulte gastroentoloji doktoru. Sallamayla bile gözu dalıyor uykuya gecemiyordu. Damla için çok etkili denilemez ama eskiye göre bir tık iyi demişti yengemiz.

0

Tanıdığımız bir çocuk doktoru vardı anne de babada çocuk doktoruydu ve yeni doğan bebeğinde uyku rutini oluşturmak için melatonin hormonu kullandıklarını söylemişlerdi. Muhtemelen diş çıkarıyordur bebeğiniz gün içinde çocuk parkında açık havada uzun vakit geçirip yorulmasını sağlayın.

0 0
paylaş
0

Bebektir dişi çıkar karnı ağrır uyumaz ilaç vermeyin geçici durumlar bunlar

0 0
paylaş
0

Gazı vardır dişlerşi çıkıyordur hemen ne kolay uyku damlası vermek kolayı bulmusun

0

Gunduz uyku suresi 2 saati gecmemedi lazim aslinda. Gunduz uyku suresi uzun oldugu icin gece uyumak istemiyo olabilir. Bunu asmak zor ama gunduz uyku zamanini 3 gunde bir 10 dk. geriye cekip gece uykusu ile gunduz uykusu arasindaki farki acin

0 0
paylaş
0

Bende kullanıyorum çok memnunum 10 damla yeterli

0

Kizimda işe yaramadı ama oğlum da ise yaradı

0 0
paylaş
0

Evet 10 damla kullanıyoruz nadiren kaç dra sorduk bitkisel dedi

0 0
paylaş
0

Kesinlikle ise yarıyor depremin ilk günlerinde özellikle kullandım almıştım çantamdaydı

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan