Bebeğim memeden ayrılınca uyanıyor

0

Herkese merhaba, oğlum emerken uyuyor kucağımda yatağına bıraktığım an uyanıyor yanına yatmayı denedim ama nafile tekrar uyanıyor bu durumu yaşayanlar oldu mu önerileriniz nedir?

  DenizKabuğu   -   Emzirme
0 0
10 yanıt - paylaş
0

Yatarak emzirmeyi denediniz mi? Benimki de öyle yapıyordu yatarak emzirince çözüldü sorun, kımıldatmamış oluyorum iyice dalınca kendi yatağına geçiriyorum

0 0
paylaş
0

Benim oğlan da aynı. Allahtan gece uykumuz düzene girdi gündüz bi şekilde geçiyor

0

Yanına uzanarak emzirin dalınca kendi bırakır varsa incecik bir minder koyun altına onunla beraber koyun beşiğine daha az kıpırdatmış olursunuz koyuncada hafif sallayın 3 5 dk bende yaşadım çok zordu..

0

Aynı durumda yım şuan 2 aylık olucak 1 hafta sonra emerken uyuyo yerine koyunca uyaniyo bende beklim şurada,😊

0

Bende öyleydim benim kızım emzikde almıyordu 7 ayda her gece saat başı uyaninca anladim ki sadece uyumak için emiyor emzik verdim önce almadı a şimdi alıyor sutu cekemiyi birkaca emzik verip birkaktim yatağına uyuyo öyle

0 0
paylaş
0

Ben yanına yatarak emzirdim uyuyunca bırakıyordu memeyi yerinden almıyorum bu yüzden beşiğinde bile daha yatamadı ama en azından sabaha kadar bu şekilde uyuyor.

0

Benim oğlum 3 aylık çeşit çeşit emzik denedim almadı. Memede uyumaya bayılıyor. Eşimi oturma odasına postaladım koca yatak bebişle benim oldu, yanına yatıp emziriyorum 15dkya kalmıyor uykuya dalıyor bu arada oda karanlık çok loş bir ışık var. O uyuduğu zaman kendi tarafıma dönüp onunla birlikte uyuyorum. Yapacak bişey yok biraz büyüyene kadar böle idare edecez 😊 gündüzleride ayağımda sallıyorum 1 saat felan ayağımdayken uyuyor...

0

Tam da aynı şeyi yaşıyorum şuan ama bizim huzursuzluğumuz dişten ötürü. Yoksa emdikten snra yatağına koyardım mışıl mışıl uyurdu. Şimdi sanki etini koparıyosun gibi ağlıyo. Memede kalmak istiyo umarım geçici olur.
Size de tavsiyem müzik açabilirsiniz ben de işe yaramıştı. Emzik asla almayan bi bebişti kızım. Yanına uzanarak emzirmeyi eğer kendi evimizde değilsek yapıyorum zira orta kulak için zararlı olduğunu duymuştum. Zorda kalmadıkça başvurduğum bi yöntem değil.

0 0
paylaş
0

Benimkide bir aylik goguste uyuyo besige koyunca uyanio yatarak emziriom dalincada yataga koyuyom

0 0
paylaş
0

Siz olsanız 9 ay karnında yaşadığınız varlıktan doğduktan sonra uykuda ayrılmak ister miydiniz? İçeride ışık yok, plesanta kokusundan başka koku yok, sizin kalp sesinizden başka ses yok, siz ister miydiniz doğduğunuz dünyaya alışana kadar yalnız uyumayı.

Anne ya da anne adayıysan