Bebeğim için ıslak mendil önerir misiniz

0

Bebek için güzel kokan yumuşak dokulu ıslak mendil önerileriniz lütfen 😊

  Tosbigim   -   Ürün Önerisi
0 0
12 yanıt - paylaş
0

Ben cok arastirmistim muhendisinoglunda da takip edebilirsiniz. Bu e bebek’in kendi markasi babyme yenidogan en zararsızı,en temiz iceriklisi

0 0
paylaş
0

Sleepynin sirkelisini alabilirsiniz. İçinde zararlı yok. Kokulularda kimyasallar var almayın. Yenidoğansa şokun bebeland yenidoğan mendili var içinde sadece su ve temizleyici var.

0 0
paylaş
0

Ben ilk a101 den uni baby alıyordum gerçekten çok guzel kokusuz ve büyüktü kalındi. Şimdi sleepy kullanıyorum limon yağı özü olanı onu da netten alıyorum toplu daha bereketli oluyor.

0

Çok çok acil durumlar haricinde kullanmayın dışarda olursunuz su olmayan bir ortamda olursunuz o zaman Prima ya da uni baby kullanın kokusuz hatta onu da ilk önce şu ile kimyasalını alıp öyle kullanın

0 0
paylaş
0

Kokusuz seyler kullanmalisiniz. Organik pamuklu unibaby veya sleepy kullaniyodum ben. Hic pisik olmadilar bu nedenle. Ya islak pamuk kullanin ya da bunlari kullanin derim. Kokulu ve asitli seyler cocuga zarar veriyor.

0

Ben kullandım ama o aldığım ıslak mendilleri yıkadım direk hiç kullanmadım uni bayby

0

İki çocuk büyüttüm ikisinde de ıslak mendilleri yıkamadan asla kullanmadım. Dünyalarında yeterince kimyasal var maalesef bari biz anneler rahatımızdan biraz ödün verip bi nebze onları koruyalım diye düşündüğümden tercih sizin elbette.

0 0
paylaş
0

4.5 aylik bebegim var. Normalde islak mendil kullanmayı hic sevmem. Bebehim buyuk cisini yapinca islak mendille siliyorum sicak suyla yıkıyorum. Boylelikle pisik vs olmuyor.

0 0
paylaş
0

Bence bebek için ıslak mendil kullanmayın en güzeli bebekler için pamuklar satılıyor onu ıslatıp silin hem dogal hemde sağlıklı kokulu olan herşey çok çok sağlıksız

0

Molfix hassas ciltler izotonik kullan cok memnunum kokulu kullanmana gerek yok uni baby de iyidir

0 0
paylaş
0

Parfüm vb kokular insanın kimyasini bozar
Doğal kokusuz mendiller kullanmalı

0 0
paylaş
0

Güzel kokanini ne yapacaksınız.kokmayan alın lutfen doğal demektir.bebeginiz zaten mis kokuyor dur.

Anne ya da anne adayıysan