Balık yemeyen çocuklarınıza balık yağı veriyor musunuz?

0

Güzel annelerree selam olsunn öncelikle :) hemen size bir sorum var balık yemeyen çocuklarınıza balık yapı hapları veriyor musunuz? Veriyorsanız hangisi? Bizimkine omega 3 ü bu şekilde vermeyi düşünüyorum kyani Sunset i önerdiler hep de sizlere de sormak istedim kullandınız mı nasıl acaba?

0 0
8 yanıt - paylaş
0

Balık yağları ve vitaminler erken erkenliğe sebep oluyor diyorlar .. bende şurda bekleyeyim gelecek cvpları ...

0 0
paylaş
1 yorum
0

Bunu kullanıyorum hem balık yagi hem vitamin tadida güzel şişeyi yarıladı bu dönemde gıda takviyesi olarak kullaniyorum

0

Corba olarak denediniz mi? Ben havuc ve tel sehriye koyuyorum somon corbasina 3 yasindaki kizin öyle yiyor. 16 aylik kizim da hamsiyi eliyle yiyor. Dr haftada bir gün yerse destege gerek yok dedi.

0 0
paylaş
0

Hiçbir şekilde yemeyen çocuğa verilebilir. Ocean ya da möllers olabilir ama her gün kullanımı önermiyorum. Bakın tüketim çağındayız ve bunların her gün kullanılması gerektiğini bize dayatıyorlar bitecek tekrar alacağız bitecek tekrar alacağız birilerinin çarkı dönecek. Kullanacaksanız haftada iki defa yeterli sonuçta hiçbirimiz her gün balık yemiyoruz değil mi? Ayrıca hergün kullanımının kemik gelişimini hızlandırıp erken ergenliğe sebep olabildiği belirtiliyor artık

0

Kesinlikle Mollers balik yağını çok iyi dha oranı yani balık yagi oranı en çok olan mollers doktor tavsiyesi üzerine başladım 3 aydır kullanıyoruz kızım bu arada 2 yaşında

0

möllers almayı düşünüyorum,bir de karamürver şurubu.dönüşümlü vermeyi düşünüyorum.bir akşam möllers bir akşam kara mürver şurubu,bir akşam da boş,kefir mayalıyorum her gün içiyorlar.böyle olunca haftada 2 kez içmiş olucak,fazla olmaz herhalde.

0 0
paylaş
0

Takviyeden önce sevdirmeye çalışmak daha doğru sevmedi diye birakmak dogru olmaz en son çare şurup vermek.

0 0
paylaş
0

Doktor gerekli görüyorsa kullanın, ve gerekli görüldüğü süre kadar. Kızım 2 yaşına kadar balık yemedi, sadece haftada bir ton balık konserveli makarna yerdi. Doktor bir aylık balıkyağı takviyesi yapalım dedi, Möllers kullandım.2 yaşdan sonra balık yemeye başladı. Sadece istavrit ve çinekop türlerini yiyor.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan