Anneye düşkün olan bebekler

0

Merhaba, 2017 Kasım doğumlu bir kızım var. Bana her zaman çok düşkündü. Pandemi nedeniyle 11 ay boyunca evden çalıştım ve tabiri caizse 7/24 beraber vakit geçirdik. Bu durumda bana aşırı düşkün olması biraz daha perçinledi. Ofise geri dönüş yaptım için kreşe başladı. İlk 2 hafta tam bir kabustu. Kreş kapısına kadar herşey çok iyi ama arabadan inme esnasında ağlamaya başlıyordu. Tam normale döndük derken 17 günlük kapama ve hoop başa döndük. Evin içinde bile yanıma gelip ‘anne ben seni çok özledim’ diyerek sarılıyor. Babası ile oyun oynarken bile 2 dk sonra yanıma geliyor. Annem yapsın, Annem giydirsin , Annem versin vs.
Çalışmak zorunda kaldığım için ayrı vicdan yapıyorum, okula ağlayarak bıraktığım için ayrı vicdan yapıyorum. Ama okulda oldukça keyifli vakit geçiriyor ve kreş O’na çok şey kattı bunu da gözlemleyebiliyoruz.
Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama durumu özetlemem gerekiyordu. Benim sorum aslında aynı durumu yaşayan var mı? durumu düzeltmek için neler yaptınız?
Peşinen teşekkürlerimi sunarım

0 0
1 yanıt - paylaş
0

Evet benim kızım da da aynı şeyleri yaşadık bir de üstüne korona olup hastaneye yatınca daha da perçinledi hala uyurken koluma sıkı sıkı sarılır . Ama zamanla aşıyor ve kreş onlara iyi geliyor biraz zaman verin akşam sohbetleriniz de anlatın alışıyorlar. Sabır diliyorum

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan