Anaokulu için suluk önerisi

0

Kızlar merhaba, anaokulu için damlatmayan suluk önerilerinizi alabilir myiyim?

0 0
10 yanıt - paylaş
0

Baby plus çelik termos pipetli. Ebebek te 99 lira indirimsiz. Trendyol da 160 yazıyordu. 3 haftadır oğlum kullanıyor su hiç ısınmadı adana antalya sıcağında. Ama 330 ml. Çok su içiyorsa ve okulda su doldurma imkanı yoksa az gelebilir

0

Çelik termos e- bebek

0 0
paylaş
0

Bu model suluklar çok kullanışlı oluyor termos suluk... yaz dönemi termos olmayan suluklar su ısınıyor bu tür suluklar evden aldığı serinlikte veya sıcaklıkta suyun ısısını koruyor.pipetli olmadığı için temizliği kolay çelik olduğu için kokuda yapmıyor. Decatlhon migros büyük marketlerde kırtasiyelerde bulabilirsiniz içimi de kolay oluyor

0 0
paylaş
0

Anasınıfı için 700 ml civarı olan uzspace kullandı oğlum. Çok su içen bir çocuksa ufak boy almayın. Skip hop çelik vardı. O ufak geliyordu okul için.

0 0
paylaş
0

Decathlon

0 0
paylaş
0

uzspace kesinlikle 👍🏻

0 0
paylaş
0

Tupperware pipetli suluk 👍🏻

0 0
paylaş
0

E bebekten Baybplus Çelik termos matara aldım ben de pipetli. Damlatmıyor.Kullanımı çok kolay. Sadece 330 ml. olması düşündürdü beni yeter mi diye. Bir de boyuna asma ipi yok.

0

Nacizane tavsiyem küçük termosu da düşünün.Çelik olduğu için kokmuyor,tadı değişmiyor.Yapması gereken açıp bardağına koyup kapatmak.Kızım 36 aylıkken bağımsıza gidiyordu.Hiçbiri içime sinmeyince çelik termos aldım.Şuan 6 yaşında bigün bile pişman olmadım.Heryere taşıyorum hatta.

0 0
paylaş
0

Bu modelden kullanıyor kızım koku olmuyor hiç damlatmıyor da

Anne ya da anne adayıysan