Airfryer hakkında yeni aldım deneyim yorumu olsun isteyenler için

+2

Ürünü uzun araştırmalar sonucu aldım ve şunu söylemeliyim ki aldığım en iyi mutfak aletlerinden biri oldu. Geldiği günden beri kullanmadığım bir gün bile olmadı herhalde. Ürün fırın ve mikrodalganın birleştirilmiş hali gibi düşünülebilinir. Yani fırın gibi ısı verip mikrodalga kadar hızlı pişiriyor. Tavuk, balık, köfte, patates, musakka için patlıcan, sosis, sufle, kek, börek, içli köfte, patlamış mısır, tost, pizza, yumurta bile haşladım ve belki de şu an aklıma gelmeyen daha bir sürü ürün pişirdim ve hiç sorun yaşamadım. Ürünü tanıyana kadar kontrollü pişirmek çok önemli. Etlerin dışı nar gibi kızarırken içi yumuşacık kalıyor.
Patatesler çıtır çıtır oluyor. Kek yaptım muffin kaplarında pamuk gibi oldu. Önümüzdeki günlerde lahmacun denicem. Yani ne pişireceğiniz sizin hayal gücünüze kalmış. Ben 2 haftada bunları yaptım. Önümüzdeki zamanlarda çok daha fazlasını yapıcam. Koku ve duman meselesine de açıklık getireyim, hiç duman olmadı şimdiye kadar denediklerimde ama koku özellikle balık ve tavukta oluyor, aspiratörü açınca problem olmuyor. Cihazı kullandıktan sonra temizlemeyi ihmal etmeyin, bütün parçaları bulaşık makinesinde yıkanıyor, fişini çekip cihazın üst kısmındaki telleri de silmeyi unutmayın, böylelikle uzun yıllar problemsiz kullanabilirsiniz.

Airfryer hakkında yeni aldım deneyim yorumu olsun isteyenler için
  gulsahanne   -   Ürün Önerisi
2 0
2 yanıt - paylaş
+1

Herşeyden önce kaliteli görüntüsü var. Malzeme de kaliteli kullanılmış. Şık duruyor. Patates kızartmasında Az yağlı yaptığınızı düşününce gayet kabul edilebilir.

1 0
paylaş
0

Çok memnunum. Patates ve tavuk kızarttım güzel oldu. Tavsiye ederim.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan