Airfry Temizlenmesi kolay mı?

+1

Selamlar hanımlar yakın zamanda hatta sepetimde duran fabcio airfry almayı düşünüyorum. Aranızda daha önce deneyimlemişlerden öneri alabilir miyim sizce mutfakta olması gereken bir ürün mü ?

  digitalchief   -   Sohbet
1 0
4 yanıt - paylaş
0

Temizlemesi çok sorunlu değil, makinamız yok biz elde yıkıyoruz. Ama makinaya da atılıyor donmuş patatesi yağsız atın cihaza çıtır ötesi yapıyor biz genelde de yağsız sekilde yemekleri çıkarmaya çalışıyoruz da :)

0

Bnmde esim.yurt dsndan getrdi basta heves ettim sonra gecti o heves 😊 kucuk ya gereksz bseyms bnce

0

Philips essentıal aldım çok araştırdım, rezidans temızlıgı zor dediler baya düşündürdü benı.Aldım ıkı haftadır kullanıyorum çok çok memnunum rezıdansta bır yağlanma kır bıle olmadı kı ben buna
ragmen her yemekten sonra sılıyorum tertemız ilk hali seklınde. Rezidansı cok zor temızlenıyor diyenler olmustu bu kısıler belli kı çok sık kullanmış ve çok geç temızlemıslerdi.Yemeklerde de ayrıca bır lezzetli oluyor çalışanlar ve kalabalık evler için cok pratik bır ürün ön ısıtmaya gerek kalmıyor.

0

O kadar memnunuz ki, özellikleri etleri harika pişiriyor tavada pişirince içi hafif çiğ kalıyordu bunda öyle değil biberleri minicik yağ ile kızartıyorum, kumpir yapıyorum, patlıcan közleme yapıyorum mi patlıcan közleme zahmetli bı iştir her yer batar iş olur suyu akar vs bunda tertemiz.. omlet bile yaptım hepsi birbirinden güzel daha evvel almadığıma pişmanım

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan