Acil yardım yoruldum bittim yıprandım çare arıyorum Allah aşkına yardım edin fikir söyleyin noluuurr.

0

Yoruldum bıktım yıprandım
Bundan 3 ay önce sol kolum kırıldı ve ameliyat olmam gerekti neyse ameliyat oldum platin takıldı fakat doktorum dikkat etmen gerekli 6 ay çünkü eğer platin kayarsa tekr bu süreçte kayınvalidem yaptirirmisin çocuk rahatlasin 1 haftadır banyo yapmadi kuzum dedim onları olmadı ve ben 3 defa tekrarladım 30 dakikada bir yine takmadı artık istemedi bence. Bende sol kolum alçıda omzuna kadar ve ameliyat gününü bekliyorum neyse yemek yedik ettik sofrayı ben kurdum tek elle ve sofrayı ben topladım tabiki görümcem annesinden ( kayınvalidem den ) hiç çıkmaz altı ustlu oturuyolar. Alır çocuğunu sabahtan akşama kadar annesinde kocası gelir işten oda gelir yer içer hadi bakalım ben tek kola tek elle yıka topla vs . Çocuğumu ben yıkadım tam 1 gün bekledim yikarmi diye sonuc gitti gorumcemin çocuğunu yıkadı onun ki 2 yaşında benim ki 5 yaşında neymiş tansiyonu çıkmış yatıyor bütün gün . Neyse eşim birgün dediki anne biz sende 2 ay kalicaz çünkü gelinin rahatsız ameliyat olacak dikişli olacak çocukta sende bakarmisin dedi eşim . kayınvalidem ne kalın nede başımın üstünde yeriniz var dedi hiç bişey demeden kalktı yanımdan doğru başka odaya ofurdulanip duruyor bende duydum noldu dedim hiç hiç bişey dedi ve tabiki sert bı sesle sürat oldu 5 karış bende anne madem evladimi anneme birakim sende ameliyat günü benimle gelirmisin refakatci olarak dedim .kendisi aaaaa olmaz ben hastayım tansiyonum var dedi bende tamam dedim annem bakar cocaga kardesim kalır yanımda dedim 19 yaşında kardeşim ama gorumcrme oldumu halısını yıkar asaga iner onun cocuna bakar yıkar . Görümcem çamaşır yıkar sermek için doğru annesinin balkona onunda var balkonu ama hep annesi neymiş annesinin ki daha iyimis oysa ikisinde aynı balkonu kayınvalideme anne 1 bardak su verirmisin ilaç saatim geldi dedim vermedi tam 5 defa söyledim brnde alçılı kolumun ellerine barsafs tutup sağlam kolumla damacanadan su pompaladim oda yanımda duruyor bişey yapmadı evladima bile su vermedi ama gorumceme tepsi tepsi yemekler çaylar tatlılar tuzlular salatalar sular vs ben oldumu tansion var kızı oldumu koşarak yapıyor herşeyi kayın babam vefat etti . bende anneme gittim 1 gün bile aramadı annemi dünür sen bakion ediyon çocuklara sağol da birazda ben bakım bana tekrar gelsinlerde demedi bile aramadı bile sonra ben ameliyat günüm geldi artık ameliyatı bekliyorum hastaneye yattım 1 gün önce giyindim ameliyat kiyafetimi giydiom ameliaya ana kız bir olup babami annemi aramışlar bunla ayrılsın boşandım dediler ama ortada bişey yok tabi annem babam şaşırıp vermiş lafını ve ben taburcu oldum ne geçmiş olsuna geldi nede aradı nede 1 tas çorba yapıp torununa getirdi . Bende annemde kaldımm ve ben o günden beri gitmiyorum kayınvalideme görüşmüyorum 15 dakikalık mesafede.
**
bilmem iyimi yaptım ve kim haklı sizce??

  MeLeğiim3   -   Sohbet
0 0
3 yanıt - paylaş
0

İyi yapmışsınız bacım az bile yapmışsın ezdirme kendini devammm kötü gelin ol belli ki sen iyi niyetli davranmışsın oda sana muhtaç olur bi gün sende ona aynılarını yap iki katını hatta

0 0
paylaş
0

Sen haklısın ne halleri varsa görsünler bırak sen onları. Nasıl olsa sana işi düşer günün birinde

0

Zaten ailem kayınvalidemi ve gotumcemi diş biliyor yani nefret ediyor kızımi uzduler hep diye .ve ailem sana gelmesin kızım.acms kapıyı diyorlar ama bende anne ve baba torunu var görmek ister diyorum onlarda madem babanne olsaydida seni uzmeseydi diyorlar . Eğer kayınvalidem yavrumu görmezse beni şikayet edermi gorumcemin ağzına bakarak aylarca torunumu göstermiyor diye yavrumu elimden alirlarmi ??

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan