8 yaşındaki çocuğum sözümü dinlemiyor

0

İyi geceler lütfen bana yardımcı olurmusunuz 8 ve 6 yaşlarında iki oğlum var 8 yaş olan hiçbişekilde söz dinlemiyor bana karışamazsın diyor sanane diyor napıcağımı bilemez oldum benim hiç bir dediğimi yapmıyor derse bile zorla girdiriyorum 6 yaş olan oğlum hiç üzmez artık oturup ağlıyorum ne yapmalıyım.

0 0
9 yanıt - paylaş
0

biraz dua ları okudunuznu avuçlarına oku yüzüne sür sakinleşirse. ayet el kürsü 7 kere. Niyet ettim Allah Rızası için çoçuğum adını oku üzerinde her türlü kötülüğü def etmek için okuyacağım Ayet el kürsüyü veya duaları kabul eyle Avuçlarına veya temiz bir bardağa su koy oraya oku içir avuçlarına okursan yüzüne göysüne bedenine sür sabah 7 akşam 7.kandisinide de bir dua kitabı al okusun ezberlesin.nas süresi ihlas süresi kevser süresi Felak bu süreler insanları korumak için okunur.Rahat uyur sinde olur.birazda sevgi göster.

0

Eşinizle konuşun beni dinlemiyor. Birlikte konuşalım deyiniz. Sonra birlikte oturun konuşun. Eşiniz şunu diyebilmeli annenizin sözünü dinleyiniz. Gibi sözler etmeli. Eğer ki babadan çekiniyorlarsa zaten bu duum düzelir çünkü sizin eşinize tekrar söyleyeceğinizi bilirler.
Siz kızdığınız zaman hemen yumuşuyormuydunuz bazı anneler kıyamadıkları için kızamıyorlar

0

Kardeşini kıskanıyor
Belli ki siz de kıyaslıyorsunuz
2 yaş var aralarında

Muhtemelen sen büyüksün
O küçük
Sen yapma gibi
"haksız" eleştirilere maruz kalıp küçükken büyümek zorunda kaldı

Acısını çıkartıyor

Sakin olun
Sadece sevgiye ve anlayışa ihtiyacı var

0

Belki inanmassınız bi tanıdığımın aynı yaştaki oğluda huysuz ve agresifmiş kadın kendi Haccame oğluna hacamat yapınca baya bi sakinleşti demişti çocuk kendi bile anne üstümden yük kalktı sanki demiş kaldıki şu yaşlarda çoğu şey normal annesi ama istersen dene bi hacamat yaptırmayı kesinlikle acıtan bir şey değil tavsiyem budur naçizane ..

0

Tülay Kök, Nurdoğan Arkış gibi isimlrin videolrı izlemenizi tavsiye ederim, herşey bizimlr ilgili aslında çocuklarımızı biz yetiştiryrz, mizaçları zor olanlr anneyi çok yoruyor, Allah yardımcınz olsn...

0

Allah yardımcımız olsun çogu aile aynı durumda ama erkek çocuklarını babasını daha çok dinler onlarla oyunlar oynamak yürümek koşmak iyi gelir

0

Küçük olan ile daha çok mu ilgileniyorsunuz küçüğe daha çok ilgi ve sevgi mi gösteriyorsunuz ilk önce bunu gözden geçirin ve çocuklara eşit davranıp eşit sevgi ilgi gösterin aradaki en küçük farkı anlıyorlar çünkü.

0 0
paylaş
0

Fatiha, Kureyş, Maun sureleri yemek yaparken okuyup üfle yemeklerine çocuğun iyi huylu olması için🥰

0

Benimde 8 yaşında oğlum aynı babayla öyle değil sürekli babası konuşuyor annen ne derse dinle üzme anneni diyor taman der babası evde yokken bişeye hayır oğlum derdimi mi ağlar yerlerde yatarak mızıldanır burnumdan getirir görmezden gelip sakinleşince konuşurum tamam der bidaha yapmiycam sözler verir yine aynı bizdeki durumlar

Anne ya da anne adayıysan