50 günlük bebeğim kabızlık çekiyor

0

Merhaba bebeğim 50 günlük kabızlık yaşıyoruz ne yapabilirim

0 0
10 yanıt - paylaş
0

Formül mama içiyor ise zeytinyağı birkaç damla koyabilirsiniz. Geçmiş olsun Allah şifa versin

0

O sorun bizdede var maalesef yalanci kabizlik olarak geciyo sadece anne sutu aliyor ver yaptiginda sivi seklilde yapiyorsa 10 gune kadar normal dio doktorlar biz gittigimde eger cocuk cok rahatsiz olur 10 gunude gecerse die fitil verdi

0

Bol sıvı alıyor musunuz eger anne sutu veriyorsanız?? Ayrıca gun kurusu, kayısı, kuru incir gıbı seyler tuketın hosaf tarzı seyler yıyın. Eger fark olmazsa doktorla gorusun bızım ek gıdada basladı kabızlık hıc sıvı almıyordu sımdı ıkı yasına girecek gecmıyor bende su ıcmeyı sevmiyorum anne sutunden geciyor gıbı gelıyor.

0

Anne sütü alan bebek kabızlık yaşamaz derdi dr. muz.
Sadece bağırsak tembelliği olur, bağırsaklarını doldurduktan sonra boşaltım yaparlarmış bazı bebekler.. benim oğlumda da 5,6, 7 günü bulurdu. Bi yapardı sırtına kadar çıkardı. Korkmayın geçici Bi durum. Bi zaman sonra düzeliyor..

0

Sızma zeytinyağı önermişti bize doktor gaz problemi için sadece 5 damla

0

Merhaba kabizlik cok yoğundu bizde ve kolikti bebegm. Ek gidaya gecene kadar kansuk fitil yaptk doktorum verdi prof. 3 gune 1 kez yaptım.
Ek gidada ve hareketlenince takviyeler de yardımcı olr. Ben kansuk fitili 4 e bolup yaptm

0

Kuzum. Bekle. Bağısaklar. Oturyor olmasa. Doktor gidin. Ayaklar. Karnına masaj yap

0

Kayısı kompostosu iç kefir iç sütünden
çocuğa geçer rahatlar belki ama mutlaka bir Doktora danış

0

10 hatta 15 gün bile normal anne sütü alıyorsa. Benim kızım 20 gün yapmadığı oldu bazı bebeklerde 25 gün bile yapmayan oluyormuş. Eğer gazını çıkarıyorsa ve sürekli olarak ağlamak huzursuzluğu yoksa normalmiş. Sürekli fitil alışırsa kakasını sadece fitille yapar. Sürekli popodan uyarırsanız zeytinyağı sabun vs gibi. Sürekli öyle uyarı alarak yapmak ister. 10 günü geçmediği sürece hiçbişey yapmayın bebeğinize. Ayrıca bana gastroenteroloji bölümündeki doktor zeytinyağı içirsem faydası olur mu dediğimde biz kilo alamayan bebeklere öneriyoruz zeytinyağını kaka yapmasıyla alakası yok demişti bilginiz olsun.

0

Gliserin li fitiller var eczanede (kanzuk) akşamdan bitane poposundan sabaha yapıyo eğer çok zorda kaldıysanız

Anne ya da anne adayıysan