45 günlük bebeğim 5 gündür kakasını yapamıyor

0

Anneler kızım 45 günlük 5 gündür kakasını yapamıyor ne yapmam lazım kaç günden sonra kabız oluyor

0 0
10 yanıt - paylaş
0

Hakiki zeytin yagi verin cay kasigiyla düzenli olarak günlük veriniz banada dokdor tavsiye etmisti cok faydasini gördüm

0 0
paylaş
0

Ne ile beslendigi onemli anne sutu ise 10 gune kadar normal.Kilo aldigi donemde kaka yapmiyordu kizim.Bircok kez oldu.Ama mama ise bilemiyorum tabi.Panik yalmayin.Kabiz gibi yapmiyor normal yapiyorsa gelisimin geregi yani normal.Agrisi kivamli kakasi varsa dr gidin.Birde gazli bebekler icin masajlar vat nette onlari yapin bagirsaklari cok kucuk annesi alisacak bu dunyaya daha.

0

Annede kabız olursa bebek etkilenir aslında iki aylıktan sonra kaka yapması uzun zaman alır kabız olmuş bence çok net gibi.
Rezene çayı için siz onada iyi gelir

0

Poposuna Zeytınyağı sürebilirsin her altını değişmede.Biogaia bağırsak düzenleyıcı kullanabılırsınız doktorunuza danışarak.Bacak egzersizi yaptırabılırsınız bacaklarını karnına doğru hafıf iterek bısiklet çevirir gibi vs.

0

Kaç günden ziyade kabız sayılması için kakanın kıvamı daha önemli. Benim kızım da bazen 4-5 günde yapardı ama kabız değildi normal yapıyordu.

0

Kabız değil annesi anne sütüyle beslenen bebeklerde bir haftaya kadar kaka yapamaması normal benim iki bebeğimdede yaşadım doktorum normal olduğunu söylemişti bir hafta on güne kadar normalmiş sonrasında müdahale etmek gerekirmiş ama emin olun bir iki güne yapacaktır sağlıkla büyütün prensesi

0

Anne sütü alıyorsa 10 güne kadar normal ama çok rahatsız oluyorsa öncesınde doktorunuza danışın isterseniz

0

normalde 1 hafta diyorlar ama inanma ben 1 hafta bekledim benim bebeğim perişan oldu inan ki

0 0
paylaş
0

Ayak altlarına karnına çay ağacı yağı ile masaj yapın.Cok normal şuan yapmamasi ama en azından karında şişlik gaz olmaması için bu söylediğim bire bir. Çokta güzel rahatlatip uykuya geçişini kolaylaştırır.

0

Benim kızım da öyleydi bağırsak tembelliği çıktı çok zor dönemler geçirdik lagma tedavisi yapıldı beş yaşına kadar anne olarak sizdaha iyi bilirsiniz çocuğunuzu ama bence direk muane ettirin derim beş gün yapmaması sıkıntı çünkü yani kızımdan dolayı biliyorum

Anne ya da anne adayıysan