40 yaş hamile kalanlar

0

40 yasinda dogum yapanlar varmi hanimlar?Hamile kalmayi dusunuyorum ama endiselerimde var yardimci olurmusunuz ?

  kader   -   Hamileyim
0 0
11 yanıt - paylaş
0

41 yaşında doğum yaptım hemde antifosfolipid sendromum varken.Doğum anına kadar çok iyiydi.Doğumdan sonra kötüleştim.şu an 12 aylık....İlk kızımda 3,5 yaşında.Herhangi bir sağlık sorunun yok ise iyi bir doktor ile harika oluyor.

0 0
paylaş
0

Bende 40 ima 2 ay kala doğum yaptım 😇😇😇benslenmeme dikkat ettim bolca yürüyüş yaptim😉😉😉

0

Doğumla ilgili bilgim yok ama akşam eşimle konuştuk geç kalmışız çocuk için enerjimiz kesinlikle yetmiyor 42 yaşındayım bu arada

0

Annem bana 38 yaşında hamile kalmış. İkinci çocuğum. Herkeste aynı olacak diye bir şey yok ama çok sağlık sorunu yaşadım. Bir de yaşlılık ve hastalıklarına hep ben şahit oldum. Çocuk açısından zor oluyor. İlk çocuk olmayacaksa kendi adıma tavsiye etmiyorum. Geç dünyaya getirilen bir çocuk olarak.

1 yorum
0

35 yaşımda anne oldum
Şuna 39 yaşındayım Allah isteyene versin diyorum. Ne enerjim ne sabrım var.gebelikte ağır geçti sezaryen sonrası bir sürü komplikasyon gelişti.bir daha göze alamam diye düşünüyorum

0

Ben 38 yaşında doğum yaptım biraz zor geçti benim ama çok seviliyor yaş geç olsa bile sadece yorgunluk oluyor

0

Annem beni 38 yaşında doğurmuş. Okulda annem gelince nenen geldi diyorlardı çok utanıyordum küçüklük işte. Ömür boyu da genç annem olsun istemişimdir hep. Yaşım 30 bu aralar olursa olur olmazsa ilerleyen yaşlarda düşünmüyorum. Size de tavsiyem bu yaştan sonra düşünmeyin.

0

41 yaşında doğum yaptım hemde antifosfolipid sendromum varken.Doğum anına kadar çok iyiydi.Doğumdan sonra kötüleştim.şu an 12 aylık....İlk kızımda 3,5 yaşında.Herhangi bir sağlık sorunun yok ise iyi bir doktor ile harika oluyor.

0

ben geç doğum yapmadım ancak merakımdan yorumları okuyunca nacizane düşüncelerimi paylaşmak istedim. Yorumlardan ada anlaşıldığı üzere bu iş tamamen kişisel yani sıkıntı da olabilir hiç bir sıkıntı olmadan da olabilir. Bence burada önemli olan şu SİZ ne olursa olsun bir çocuk sahibi olmak istiyor musunuz? İyisiyle kötüsüyle her şeyine razıyım diyebiliyor musunuz? Eğer cevabınız evetse zaten her tür zorluğa seve seve göğüs gerersiniz çok da güzel bir evlat yetiştirirsiniz. Ama kararsızsanız ve bu kararsızlıkla doğum yapmaya kalkarsanız aslında çok güzel olan durumlar bile size külfet gelebilir ve sizi pişmanlığa ya da acabaya sürükler ki bu da hem kendiniz hem evladınız için olumsuz bir durum. Bir de beni annem geç doğurdu hastalıklarına şahit oldum vs yazanlar olmuş muhakkak zordur ancak hastalığın yaşı yok erken doğurup yine hastalanılabilir ya da çok sağlıklı bir yaşlılık geçirilebilir dediğim gibi burada önemli olan sizin genel bakış açınız. Dilerim kendiniz ve doğma ihtimali olan evladınız adına en doğru kararı verirsiniz. Her iki durumda da şimdiden hayırlı olsun diliyorum..

0

Parkta bir arkadasim var 43 de dogurdu ve hatta 3. Aya kadar anlamadi menapoza giriyorum sandi 😂 simdi sanki daha bir genclesti enerjilesti bebekle beraber fikir fikir oldu 😍

0

Görümcem yaptı
Şeker hastası olmasına rağmen evet biraz sıkıntılı geçti ama gayet iyi
Rabbim hayırlısını versin
Bu bünyeden bünyeye değişir tabi
Umarım herşey istediğiniz gibi olur ☺️

Anne ya da anne adayıysan