4 yaşındaki oğlum her lafa karışıyor

0

Merhabalar 4 yaşında oğlum var
Yaşından fazla büyük konuşuyor her lafa dalıyor
Hiç çoçuğunda başına gelen var mı ?
Napmamız lazım

0 0
8 yanıt - paylaş
0

Oda bişey mi benim 13 yaşındaki oğlum her lafa karışıyor hiç susmuyor haber spikeri gibi 😁😁😁🤣🤣

0 0
paylaş
0

Benim oğlumda çok konuşur her muhabete karışır çocuk yani zamanla öğrenecek

0

İlgisini kendisine çekmek istiyor olabilir. Örneğin telefon görüşmesi yaparken gelip sizinle konuşmak istiyorsa sizin ona yapmanız gereken telefon konuşmamız bitsin gelip seninle ilgileneceğim veya oyun oynayacağım demeniz ve konuşma bittikten sonra dediğinizi yerine getirmeniz gerekiyor. Böylece hem karşılıklı güven ilişkisi kuruluyor hemde çocuk sizden ilgi gördüğü için bu davranışı kısa süre sonra bırakıyor.

0

O yaşlarda herşeyi öğrenmek isterler bilmek isterler sürekli konuşmak ve kendisiyle ilgilenilsin isterler

0 0
paylaş
0

Malesef çocuklar çocuklarla buyumuyor evde anneyle büyüyorlar sokak yok arkadaş yokmokul yok kızamıyorum artık onlara

0

Konuşması çok güzel ama dinlemeyide öğrenmesi gerek ,benim oğlumda 4yaşında çok akıcı ,takılmadan konuşur kimseye fırsat vermez araya girer hep ben ikaz ederim konuşmam bitikten sonra sıra sende derim Yada bekle abin konuşmasını bitirsin vs...dinlemeyide öğrenmeli yoksa okulda sıkıntı

0 0
paylaş
0

çocuğunuzun gelisimine saygı duyun. O bir çocuk. Robot değilki. 15 yaşına geldiğinde de niye bizimle hic bir seyini konusmuyor. Misafire selam bile vermiyor diyeceksiniz. Elalem agzina geleni diyebilir, cocugunuzun psikolojisini bozdugunuzda da niye bozdun cocugu diye döner size laf söyler. Cocugunuz kiymetli. Kapinin disindakiler degil!!!!

0

Eskiden cocuklari zorla susturduklari icin suan bukadar piskopat ve siddet uygulayan insan var .duygulari bastirilmis toplum mutsuz toplumdur.masallah ona merakli cocuklar akilli olur okuldada hayattada herseyi kesvetmek ögrenmek isteyecekdir siz onun o merakini körertirseniz suratsiz meraksiz mutsuz bir insan olacak .

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan