21 günlük bebeğimin göbek bağı düşmedi.

0

Mrhb sevgili anneler. Bebeğim 21 günlük hala göbek bağı düşmedi. Normal mi bu?

0 0
14 yanıt - paylaş
0

Benim bebeğimin de biraz gec düşüyordu dr kontrol için gitmiştik baktı be göbek bağı ile karın arasına bir bez sar yani göbeği biraz yukarıda dursun ki hava alsin çabuk düşsün demişti öyle yaptım çabuk düştü

0

18 günde düştü bizimki ben kantoran yagı surmustum Dr beslemş kurutmamş ondan gec dustu dedı ikinci ogluma batıkon surdm 9 gunde dustu

0

K vitamini eksikliğinden düşmüyor diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam en geç 2.haftada nadiren 21. Günde düşmesi gerekiyor. Hiç mi kurumamis yoksa küçük bir yer mi tutuyo bağı?

0

Göbel bağı için hiçbirşey sürmeyin diyor doktorkar sadece kuru tutun bide doktorunuza danışın. Göbek bağının düşmesi gelişimsel bir süreç çünlü.

0

Kızımın ikinci gün düştü oğlumun 17. Gün düştü vücut ve bünye ile alakalı kuru tutulmasi gerekiyor

0

Bizim doktorumuzda göbek temizleme solüsyonu alın sıkın hergün demişti eczaneden aldık 10.günde düştü

0 0
paylaş
0

Bebeğiniz erkek mi? Bezini bağlarken dikkat etmemize rağmen altını açar açmaz çişini yapıyordu oğlum bi de bezler bi tık bol olduğu için bazen bezden sızma da oluyordu. O yüzden ıslak kalıyordu. Doktor kontrol ediyordu ama sürekli.

0

benimki 5 gunde dustü sutunden damlat cnm ben oyle yaptim cabuk dustu aksam sabah 3 damla damlat

0

Evet duydum...siz yine de bir doktora gosterin isterseniz burdan ne desek farazi..kordonu kalin olan bebeklerde kuruma gec oldugu icin gec dusuyor.kizimda 16 gun surdu, kaynimda 1 aya yakin surmus dusmesi.

0

Oğlumun da 15 gün göbeği düşmedi.Dr a götürdüm,kordonu kalınmış.Bir sprey verdi,az dokundu.Ben de evde birkaç gün spreyle düşürdüm.

0

Bebeği çok yıkamak ta etki ediyor. Bebek hemşiresi bize yıkmayın düşene kadar demişti 3 kızımın da 5. 7. 6. Günde dustu

0

Normal canım normal bem hiç düşmeyecek zannettim 27. Gün düştü ilaç kullandık öyle yoksa bebeğime takılı kalacaktı😂için rahat olsun Bi anda düştüğünü görürsün

0

1 haftada düştü banyo yaptırıyordum ama kurutuyordum sonra bir de bebek bezini üzerine gelecek şekilde kapatmıyorum hava alsın diye yani zıbınla temas ediyor bir baktım düşmüş:

0

Biz de 18.gününde doktora gittik düşmedi diye .üst kısmı kopmuş alt kısmı tutuyormuş nemli kalmış ondan düşmemiş dedi.gümüş nitrat çubuğu ile ışlem yaptı temizledi kapattı gazlı bezle.2 gün sonra kontrole çağırdı bir problem olmadı şükür.biz de hiç yıkamadık göbek düşene kadar korkumuzdan

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan