21 Eylül yüzyüze eğitim nasıl olacak

0

Şimdi biz çalışan anneler olarak 1. Sınıf çocuklarımızı 2 gün okula gönderip 3 gün bakıcı mı ayarlıcaz?

  Ayda   -   Davranış-Eğitim
0 0
8 yanıt - paylaş
0

Aynı şeyi düşünüyorum.
Bir çok arkadaşım zor durumda, bakıcılar fiyat yükseltti, üstelik gelen kişinin hastalık geçmişinden nasıl emin olacağız

0 0
paylaş
0

Açılsa dahi geri kapanacağını düşünüyorum vakalar çok hızla artıyor... küçücük çocukların temizliğe dikkat etmeleri birbirlerinden uzak durmaları mümkün değil sınıf ortamında..

0 0
paylaş
0

Oğlum 2. Sınıfta. Keşke diyorum bu olay 1. Sınıfa başlarken çıkaydı da direk bir sene öteleseydim. Artık o şans da yok çünkü. Rakamlar tavan. Söylenenin çok üstünde ülke. Hepimizin çevresinde artık. Hakkınız nedir ne değildir bilemiyorum ama imkan varsa bir sene öteleyin başlatmayı.

0 0
paylaş
0

Okullar açılmaz diye umuyordum ama artık umut yok sanırım. Tüm kalbimle yüzyüze eğitimden vazgeçilmesini diliyorum suan için

0 0
paylaş
0

Özel okul bu salgın aşamasında mantıksız kalıyor, mebten gelen yazı bir tek devlet okullarını değil özel okullari da kapsıyor, uzaktan eğitime devam denildiği an ozel okullarda geçer. Ben olsaydım bir devlet okuluna kaydeder, ozel ders ile desteklerdim. Hem bu şekilde bakıcı bulmanız da daha rahat olur. Ozel okula devam etse 3 gün için bakıcı ve okullar uzaktan egitime geçse o bakici 5 güne gelebilecek mi? Sonuçta onunda bir hayat duzeni var. Zor bir karar. Anne baba olarak en iyisini siz bilirsiniz, bizimkisi fikir sadece.

0 0
paylaş
0

Çevremdeki bir çok kişi çocuğunu özel okuldan aldı onun yerine evde özel ders almaya para veririm diye düşünüp devlet okuluna yazdırdı belki böyle bir seçenek düşünebilirsiniz.

0 0
paylaş
0

Öğretmenler için de sıkıntı onların da çocuğu var öğretmenim 1e giden çocuğum var ders programı karmakarışık kurs için okulda uzaktan eğitim evde ve uzaktan derslerde idare saat kaça ders verirse o..evde 2 yaş bir çocuk daha..saatlerim belli olmadığı için özele verdim alıp bırakamam derslerimle çakışır evden de olsa diye bir de bakıcı için ayrı veremem ben de özelden alırım devlette kaydı görünür en azından

0 0
paylaş
0

Bunları düşünmek eminim sizin açınızdan çok zor bir durum. Bu salgın herkesi çeşitli şekillerde olumsuz etkiledi ama lütfen artık okul olmazsa ben çocuğu ne yapacağım anlayışında olmayın. Ben öğretmenim. Bebegim var 8 aylık. Geçen hafta sinav yaptığımız bir öğrencimiz pozitif çıktı. Ağlaya ağlaya test yaptırmaya gittim. Tek düşündüğüm bebeğimdi. Evet eğitim çok aksadı evet elestirdigimiz egitimimize bile hasret kaldık ama hiçbir şey sagligimizdan önemli değil.

Anne ya da anne adayıysan