2015 doğumlu çocuklarınızı anaokulu mu 1. sınıf mı

0

Merhaba Tatlis Anneler
Kızım Ekim 2015 Doğumlu Geçen Sene Anaokuluna gitmedi şimdi çok kararsız kaldım birinci sınıf mi anaokuluna mi gonderelim sizler ne durumdasınız

0 0
11 yanıt - paylaş
0

Eylül ekim kasım doğumlular dışındakiler zorunlu diye biliyorum.

0

Temmuz 2015 bende göndermek istemiyorum ama zorunlu yazıyor hangi aylar ertelenibiliyor kayıtlar başladım i acaba oğlumda hiç gitmek istemiyor okula

0 0
paylaş
0

Ekim 2012 li kızımı erteleyip ertesi sene gönderdim. Kararımdan da hiç pişman olmadım. Çok araştırmıştım, öğretmenlerin de görüşü ertelemekten yana.

0

Bu konu da bir çok post açıldı ve genel anlamda çıkan sonuç "öğretmenler tavsiye etmiyor erken göndermeyi" ve çoğu anne de dilekçe ile erteleme yapılıyor.
Sizin de erteleme şansınız varken anaokuluna gönderin. Oyun çocuğu bunlar daha. Her çocuk zekidir. Erken gitmesinin anlamı nedir anlamadım. Ki öğretmenler dahil %99 eğitimciler erken gönderme taraftarı değil. Bende erteledim oğlum 2014 Aralık doğumlu. Bu sene 1.sınıfa başlayacak. Bence tam yaşında yollayın.

0

Kızım 2015 ekim doğumlu dün anaokuluna yazdırdım seneye 1.sınıf a yollayacağım kismetse

0

Benim oglumda 2015 kasim dogumlu ben de anaokuluna kaydini yaptirdim.
Fakat aklima su takildi.Oglum masallah iri bir cocuk acaba seneye de basladiginda aralarinda cok buyuk kalir mi ve problem olur mu diye dusundum ?

0

Ben kücükken anaokuluna gitmemistim bizim aile için gereksizdi ama o kırmızı önlük hâlâ aklımda..

0

26 Eylül 2015.. malesef 1.sınıf elimde olsa asla.. önce anaokuluna yollarım.. 4 günden kaybediyor kuzum

0

Bence anasinifi ne kadar geç o kadar iyi keşke bizimde öyle sansimiz olsa ben anasinifina gönderirdim ama malesef olmuyo.

0

Sizin yerinizde olmak isteyen çok anne var çocuğu 72 ayı dolduran ve 1. Sınıfa göndermek istemeyen. Bu şartlarda, hele ki geçen sene anaokuluna gitmediyse 1. Sınıfa gitmemeli derim. Ki oğlum Kasım 2015li, anaokuluna yazdırdım.

0

Aralık 2015 kızım anasinifina gidecek erken geliyor bize her türlü hazir ama oyun çocuğu sonuçta sıkıya girmesini istemiyorum

Anne ya da anne adayıysan