2 buçuk yaşındaki oğlum hiç birşey yemiyor

0

Arkadaşlar 2 buçuk yaşında oğlum hiç bir şey yemiyor gerçekten iştah açıcı bir şurup kullanan var mı vitaminsiz kalıyor çok üzülüyorum

0 0
8 yanıt - paylaş
0

Argivit Focus kullanın hem iştah açar
hemde boyu da uzatıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

0 0
paylaş
0

Kansızlığı varsa iştahı olmuyor yakın zamanda baktırdınız mı düzenli uyku kan değerlerinin yerinde olması iştahı olumlu etkiliyor.

0 0
paylaş
0

Benim kızım da hiçbirşey yemiyor, ama ekstra bir şurup vs bişey vermedik, ne kadar doğal olduğu söylensede katkı maddeli şurup vermenin doğru olduğunu düşünmüyorum, acıkınca mutlaka yiyorlar.. biraz sabırlı davranmak gerekiyor.

0 0
paylaş
0

Aktarlardan arı sütü veya arı sütlü polen almanızı tavsiye ederim benim oğlumda öyle idi ben oğlumda faydasını gördüm

0 0
paylaş
0

Gecen gittim ikisini verdi

0 0
paylaş
0

Kan değerlerine baktırdınız mı ,eğer normalse o zaman gastroliji ya da endokroloji bölümüne gitmeniz gerekiyor. Benim oğlum da iştahsız ,Debh için ilaç kullanıyoruz o yüzden ama.Ben doğal besin takviyeleri kullanıyorum ,10 yaşında iki hafta da 1,5 kg aldı.,iştahı açıldı.

0

Benim çocuk iki buçuk yaş iştahsız. Biraz dışarı çıkarıyorum sevdiği yemekleri yapıyorum tablet açıyorum yemezsen kapatırım diyorum kahvaltımızda bile çorbayı eksik etmiyoruz sıvı olduğu için yiyor yada yemek yerken önünde mutlaka oyuncak oluyor o oynarken yediğini fark etmiyor

0

Mollers balık yağından memnun anneler
hep okuyorum gruplarda ama kendim kullanmadım

Anne ya da anne adayıysan