17 aylık bebeğim patlamış mısır yemek istiyor

0

Merhaba 17 aylık kızım patlamış mısır istiyor. Neredeyse her akşam eline Bi kase alıp geliyor yap diye. Çok az yağda patlatıyorum ve tuzsuz yapıyorum zararı var mıdır acaba? Ben sade çubuk kraker dışında hazır ve paketli hiç bir şey vermiyorum. Ama sürekli atıştırmak istiyor geçenlerde biz yerken keşfetti mısırı ve çok sevdi.

  ceyhunelif   -   Ek Gıda-Beslenme
0 0
10 yanıt - paylaş
0

Patlamış misir kabızlıga iyi geliyor sindirim sistemi içinde faydalı hiçbir zararı yok faydası var yesin ne güzl

0

Misir genetigi degistirilmis ve gdolu uretiliyor. O yuzden degil cocuklar aslinda biz buyuklere bile tavsiye edilmiyor. Alacaksaniz da mutlaka ya organik sertifikali ya da ata tohumu olmasina ozen gosterin.

0 0
paylaş
0

neden tuz koymuyorsunki yani tuz yasagi 1 yasa kadar sonrasinda verebilirsiniz vucudu tuzada ihtiyaci var

0 0
paylaş
0

1 yaşından sonra çok severek yedi benim kızım. Önce kenarlarını veriyordum sadece ortasındaki sert kalıyor diye. 19 aylık artık bütün bütün yiyor. İstiyorsa yesin sonuçta ne kadar zararı olabilir ki. İstediği o olsun yani ona şükür

0 0
paylaş
0

Mısır patlamıs haliyle bogaza yapısma ihtimali en yüksek şey. Yemesi sevmesi bu tehlikeden daha önemli değil. 4 yaştan önce ve kontrolsüz vermemeli. Yerli üretim mısır bulabilirseniz haşlanmıs haliyle verin.

0 0
paylaş
0

Nasıl yiyor masallah ben cesaret edip veremem 16 aylığız bizde. 3 yaşına kadar veremem heralde

0

Mısır doğal bir ürün paket ürünü değil çok aşırı olmamak kaydı ile yemesinde ne sakınca var ki bağırsakları ve kabızlıkçin faydalı.

0 0
paylaş
0

Keske benimki de istese..Allahiimmm insallah
o gunleri gorurum bisey yemek istesin kızim 🤲🤲🤲

0 0
paylaş
0

Benim oğlum 16 aylık, çubuk kraker, mısır falan nasıl veriyorsunuz? Ben cesaret edemem asla, siz ne güzel vermiş alıştırmışsınız, tebrikler

0 0
paylaş
0

Çok tehlikeli 5 yasa kadar verilmemesi gerek nefes borusuna kaçıp ölüme sebep verdiğinden dolayı

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan