1 yaş çocuk etkinlikleri

0

Merhaba anneler 1 yaşında oğlum var. Hiç Bi etkinlik yapamıyoruz herşeyi direk ağzına katıyor. Kule yapmak için gösteriyorum benim yaptıklarımı hemen bozuyor. Ama kendi yapmıyor normal mi bunlar. Kendi bişeyleri kurcalamak istiyor nerde olmucak şeyler var onları elliyor.

  isimsiz -   Bebek-Çocuk Gelişimi
0 0
4 yanıt - paylaş
0

Henüz küçük olduğu için normal. O daha keşfetme döneminde. Etkinlikler için biraz daha beklemeniz gerekiyor

0 0
paylaş
0

Çok normal. Her çocuk kendine özel bir kişiliktir. Yasiari ile kiyas yapmayin. Zamanla degişimi sizi de sasirtacak emin olun.

0 0
paylaş
0

Çocuk gelişimi eğitmeniyim... 1 yaş çocukların ağızla tanıdığı dönemdir herşeyi ağzına götürmesi normaldir, onunla basit oyunlar oynayın, tanıtıcı kitaplar alın araba düt düt ambulans noni noni gibi yada hayvanları tanıtan kedi miyav miyav der gibi tanıtımlarını birlikte yaparak ayeıca kendi başlarına oyun oynamaktan zevk alırlar arkadaş istemezler ama siz ona tanıtarak oyunlar oynayabilirsiniz ona çocuk şarkıları sesinizi tonlamalar yaparak şarkılar söyleyin..... Sizinle göz kontağı kuruyorsa ismiyle seslenince size bakıyorsa problem yoktur merak etmeyin....

0 0
paylaş
0

Lemanne hanım gayet güzel izah etmiş, 1 yaş her şeyi ağıza götürme zamanı. Yeğenim ayakkabılardan bisiklet tekerlerine kadar her şeye atlardı.

Anne ya da anne adayıysan