1. Sınıfa giden çocuğunuza 7 yaş aşısı yaptırdınız mı

0

1.sinif anneleri size de okul tarafından 7 yaş aşısının en geç 28 Şubata kadar sağlık ocaklarında çocuklara yapılması gerektiğini söylediler mi.?

0 0
9 yanıt - paylaş
0

Kızımda okulda yapılmıştı bu sene sağlık ocaklarında yapılıyormuş pandemiden
sebep

0 0
paylaş
0

Evet bizede mesaj attılar. Bende aile hekimimize sorcam, ona göre davrancam.

0

Bizede söyleyen olmadı ben kızımı ikna edebilirsem götürmeyi düşünüyorum

0

Hayır aşı ile ilgili kimse birşey demedi görümcemi aramışlar o yaptırdı dün

0

Doğum aylarına gore sağlık ocaklarında yapılmaya başlanmıştı.oglumun doğduğu aya gelmeden ben bu asiyi gidip yaptırdım. Iki kolada vurulan ve bazı cocuklarda ağrı ateş yapabilen bir asi türüymüş.bizde çok olmadı çok şükür.ama yinede cuma günü yaptirmistim. Sinif öğretmenimiz gruba bununla ilgili bilgiyi bir hafta önce gönderdi.

0

Yapılıyor yaptırın mutlaka birinci sınıf olarak bakmayın günü gelmiş olan çocuğa yapılır simdi birinci sınıfa giden 5 yasinda olanda var 7 yasinda olanda..sağlık ocağı gidince kayıtlı olan asi belgesine göre bakıp söylüyor

0 0
paylaş
0

Evet bizde geçen sene 1.sınıfta yaptırdık okul soyledi haber verdi bizde sağlık ocağında yaptırdık bi sorun olmadi ayni anda 2 doz yapılıyor..

0 0
paylaş
0

Bizde bugün olduk küçükken zapt etmek kolaydi buyunce zor aynı koldan 3 kere iğne yedik 4 kişi tuttuk dün kaçmış ti bugün ikna oldu ama aşıyı görünce yıktık ortalığı 😔 şükür atlattık

0 0
paylaş
0

Bizimde öğretmenimiz bilgi vermişti ve Dün sağlık ocağından aradılar yaptırdık iki Kolundan da oldu bir sıkıntı yok

Anne ya da anne adayıysan