1 aylık bebeğim kakasını yapamıyor

0

1 aylık bebeğim var kakasını yapamiyor kızarıyor sürekli söyleniyor gaz problemimiz var sürekli aynı saatte ağlıyor ne yapmamız lazım hem mama hemde anne sütü alıyor

0 0
9 yanıt - paylaş
0

Gaz yapmayan şeyler yiyip iç. Hazır meyve suyu içme. Yemeklerine bolca kimyon ekle. Kimyon rezene papatya ıhlamur çayı icebilirsin. Sütünle bebeğe geçer. Bebeğinin karnna çok sıcak olmayacak şekilde havlu koy rahatlatır. Duş aldır rahatlatır. E bebekte kiraz çekirdeği yastığı var karnına bağlamak için ondan al.

0 0
paylaş
0

rezene kaynat sen hic bebegede ver birz karninada zeytin yagi sur yagi isit birz

0 0
paylaş
0

Aynı saatte hep ağlıyorsa kesin kolik bir bebek fön makinesi ya da elektrik süpürgesi çalıştır o saatlerde kesin çözüm bir de benim bebeğimde kabız di aguline gaz şurubu içtik kakasını ve gazi çok güzel düzene girdi

0

Bebeğinin yatağını sıcak Su torbası ile ısıt yattığı yatak scak olsun bebeği öyle koy. Sen bol bol evde kayısı ye suyunu iç. Sen kabız olma üşütme ki oda aynı şeyleri yaşamasın. Baharat ve acıdan uzak dur. Ben çok çektim kızım kabizdi. Makatinda çatlak olmuştu.

0

2 aylık oğlum var bizimde öyle oldu sonradan düzeliyor birde sadece mama yiyiyor şimdi ki bazı bebeklerde bu sıkıntı oluyor

0 0
paylaş
0

Mamayı değiştirebiliyorsanız değiştirin probiyotik içerikli kolik bebek maması kullanabilirsiniz, laktozsuz süt için normal süt içmeyin, hipp combiotik mama kullanabilirsiniz.

0 0
paylaş
0

nurse harway damla hem sancısını keser hem tuvaletini kolay yapmasını sağlar 10 damla gğnde iki kere ama saatini değil dakikasını bile geçirmeden sabah akşam kullanın çok fayda edecektir.

0 0
paylaş
0

Oğlum 2 aylik muskat cevizi cok işe yariyor ben böyle kurtuldum bu durumdan

0

Benzer şeyleri yaşadım sonra bunu aldım 3. Ayda. 3 ay devamlı ağlıyor uyumuyordu. Yaylı olduğu için yaylanmasi çocuğu uyuttu. Asla uyumuyordu. Gene de tam geçmedi uykuyu sevmiyor ama bu salincak Bizi rahatlattı. Birde aguline surup öneriyorum.. Gaz damlalarindan daha iyi geldi bize. Şimdi kendi gaz çıkarıyor.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan